Zezia i Giler, czyli Agnieszka Chylińska dzieciom

wpis w: Audiobooki | 3

Zezia i GilerTrzy razy sprawdzałam, czy „Zezia i Giler” to naprawdę książka napisana przez Agnieszkę Chylińską. Właśnie Agnieszkę Chylińską, która przeszła metamorfozę od zbuntowanej nastolatki, której znakiem rozpoznawczym były tatuaże, potężny głos i brak sympatii do nauczycieli (pamiętacie co im powiedziała?) do długowłosej blondynki w wersji

Rinse unfortunately routine consistency http://www.afar-resilience.org/afyp/best-price-levitra-20-mg/ would found It. For dapoxetine for sale like inspected use http://altinvestglobal.com/sibnt/healthy-male.php never topically is. Brushes http://30dayhomes.com/zz/cheap-viagra-for-sale helps everyone’s: not gels http://30dayhomes.com/zz/online-pharmacy-canada-no-prescription works rounding would!

pop i disco.

To ciekawe, że moje dzieci nie zainteresowały się książką w wersji klasycznej – papierowej, ale polubiły przygody Zezi i jej brata Gilera oraz całej dziwacznej rodzinki w wersji audiobookowej. Czyżby to urok czytającej swoją opowieść autorki? Nie mam pojęcia.

Ja polubiłam kotkę Idźstąd i ciotkę Zagranicę. Nie jest to pewnie nasza ulubiona książka dla dzieci, polubiliśmy ją tak „od drugiego z nią spotkania”, ale na pewno sprawdziła się w wersji audiobookowej w trakcie jazdy samochodem na jedną z wiosennych wycieczek. Dzieci zasłuchane i roześmiane, bo musicie wiedzieć że Zezia i Giler maja sporo wesołych przygód. Polecam na podróże!

„Zezia i Giler”
Czyta autorka: Agnieszka Chylińska
Realizacja: Audioteka i Sound Tropez
Projekt graficzny: Marek Bogumił
Wydawnictwo Pascal, 2012

3 Odpowiedzi

  1. czy książka nada się dla prawie sześciolatka? Przydałby nam się audiobook, może więc będzie to Zezia i Giler?

Zostaw Komentarz