Rakieta

wpis w: Rozmaitości | 0

Sobotnie popołudnie, za oknem deszcz i ciemno, a w domu piątka rozbieganych dzieci … Hmmm… czym je zająć? Tym razem nie wybieram lektury, tylko postanawiam je zaskoczyć i prezentuję im … rakietę do samodzielnego pokolorowania i złożenia. Wiecie doskonale, że nie jestem fanką kolorowanek. Wyjątek robię dla tych bardzo skomplikowanych kolorowanek przypominających mozaiki. Muszę jednak uczciwie przyznać, że odkąd zobaczyłam kolorowanki 3D firmy Monumi, bardzo je polubiłam.

rakieta1

 

Te przestrzenne kolorowanki – składanki, to idealny pomysł na zabawę, gdy za oknem deszcz, wiatr i buro. Dzieciaki zaczynają od kolorowania, potem składają model (nic trudnego, dają radę same) a następnie przystępują do zabawy. Samo kolorowanie nie jest trudne. Elementów jest co prawda sporo, ale nie są mikroskopijne. Pięciolatka bardzo dobrze się bawiła i nie narzekała. Naszą rakietą, która po złożeniu ma 100 cm długości, latały wszystkie domowe petshopy i małe pluszaki. Dzieciaki zniknęły zatopione w zabawie a my z mężem spędziliśmy miłe popołudnie na kanapie uzbrojeni w kawę i dobre książki.

Bardzo dziękujemy księgarni internetowej BookMaster za umożliwienie przetestowania tej kolorowanki. Znajdziecie ja tutaj: https://bookmaster.com.pl/szukaj-monumi

Polecamy!

Zostaw Komentarz