Targi Książki Katolickiej

wpis w: Rozmaitości | 0

Mój czytelniczy plan na weekend, to Ewangelia według gangstera Johna Pridmora i Grega Wattsa. Mamy Wielki Post, taki czas, gdzie staram się znaleźć nieco więcej czasu na refleksję nad sobą i światem dookoła.

JezuPROMIC

Książka zapowiada się ciekawie. To historia życia londyńskiego gangstera z East Endu. W blurbie wydawca zapewnia, że to opowieść o nawróceniu. Podobno najtrudniej przebaczyć sobie, a tak radykalna zmiana od przestępczego półświatka do życia gorliwego chrześcijanina, to musi być coś niezwykłego, życiowy Mount Everest.

Przeczytam i na pewno napiszę na blogu swoje refleksje. Na książkę już czeka Najstarsza, moja piętnastoletnia córka. Jestem ciekawa, co ona powie po przeczytaniu opowieści o Johnie Pridmorze.

Ewangelię według gangstera wydało w Polsce Wydawnictwo PROMIC. Wydawnictwo zaprasza wszystkich, którzy na przełomie marca i kwietnia będą w stolicy na XXIII Targi Wydawców Katolickich. Odbędą się one w dniach 30.03-02.04 w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim. Polecamy Waszej uwadze!

Zostaw Komentarz