W podróży z synem automaniakiem….

wpis w: Dla maluszków | 0

Będzie nieco osobiście i intymnie. Mamaczyta ma cztery córki i syna. Syn, najmłodszy z całego stada, dorasta wprawdzie wśród kobiet mając jedynie płciowe wsparcie w tacie, ale jakoś nam wcale nie dziewczęcieje. A poza tym czy są jakieś bardziej dziewczęce i bardziej chłopięce gry, zabawy i literatura? Tak sobie te sprawy rozważałam, gdy nadeszły ferie i przyszedł czas na WIELKIE PAKOWANIE.

podróżjan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pakowanie pakowaniem, ale trzeba było zorganizować również jakieś atrakcje na dłuuugą drogę, ponad 1700 km autem. Każda z córek zapakowała po kilka książek i audiobooków oraz gry, krzyżówki i quizy. Najmłodszy lat 2,5 zażądał również literatury. Dostał więc swój stosik książek i książeczek do plecaka a pośród nich W podróży. 

podróż1

To poręczna (ma uchwyt!) kartonówka z zabawnymi wierszykami i fotografiami różnych pojazdów. Najmłodszy zachwycony. My również, bo zachwyt Najmłodszego oznacza spokojną podróż 🙂

Jeżeli więc szukacie książeczek dla miłośnika motoryzacji, to bardzo polecam książeczkę wydawnictwa Aksjomat, jest poręczna, lekka, ma wygodny do oglądania format, ładne zdjęcia i zabawne wierszyki. Polecam.

Dziękuję księgarni internetowej Bookmaster.com.pl za udostępnienie Najmłodszemu tej książki.

Zostaw Komentarz