Konkurs mikołajkowy!

wpis w: Konkursy | 5

promicmikołajkiDziś 6 grudnia, czyli jeden z najpiękniejszych dni w roku, na pewno jeden z najweselszych, bo rozświetlony uśmiechami dzieci! Dziś obdarowujemy i zostajemy obdarowywani. My mamy dla Was również niespodziankę, którą przygotowaliśmy wspólnie z Wydawnictwem PROMIC. Czy chcielibyście kogoś obdarować piękną książką?

Jeżeli tak, to zapraszamy do odwiedzenia księgarni internetowej Wydawnictwa PROMIC: http://wydawnictwo.pl/ Rozejrzyjcie się, poszukajcie i wybierzcie jedną książkę z oferty tego wydawnictwa. Następnie napiszcie w komentarzu na naszej stronie lub facebooku, którą książkę wybraliście. Wieczorem 7 grudnia wybierzemy dwóch szczęśliwców, którzy zostaną mamaczytowymi mikołajami i wskażą nam osoby, do których Wydawnictwo PROMIC wyśle wybraną przez mamaczytowego mikołaja książkę. Zapraszamy!

5 Odpowiedzi

  1. Wybieram tę książeczkę: „Legendy chrześcijańskie” http://wydawnictwo.pl/pl/p/Legendy-chrzescijanskie/4012

  2. „Kiedy święci byli mali” – dla mojego najdroższego syna.

  3. http://wydawnictwo.pl/pl/p/Legendy-chrzescijanskie/4012 – dla moich kochanych urwisków 🙂

  4. Rok temu kupiłam teściowej w prezencie świątecznym książkę pod dwuznacznym tytułem „Fanaberie” – dopiero po jej minie poznałam, że tytuł zrozumiała opacznie… W sumie, może miała rację? 😉 W każdym razie, w tym roku stawiam na bardziej neutralne tytuły: takie „Morderstwo w klasztorze” http://wydawnictwo.pl/pl/p/Morderstwo-w-klasztorze/3691 brzmi neutralnie, bez ukrytych podtekstów. No i lektura thrillera bardziej Mamusi przypadnie do gustu jak lektura tzw. literatury kobiecej.

Zostaw Komentarz