Mamaczyta realizuje marzenia i … dostaje nagrody

wpis w: Mama pisze, Rozmaitości | 1

Pisałam już Wam kilka razy o założonym przeze mnie Wydawnictwie Meandry.

Nasze wydawnictwo jest malutkie, wydaliśmy cztery książki, dwie kolejne będą miały premierę w tym roku. Czytanie, recenzowanie i wydawanie książek, to spełnienie moich marzeń. Od kilku listopada 2017 roku prowadzimy dla trójmiejskich szkół bezpłatne warsztaty czytelnicze bazujące na naszych książkach. Te zajęcia, kontakt z dziećmi, dyskusje, zabawy, wspólna nauka dostarczyły mi sporo frajdy.

Okazuje się, że moje fascynacje czytelnicze nie są tylko moje, inni również je podzielają – spotkania z naszymi czytelnikami, maile, a także nagrody, które otrzymują nasze książki są tego żywym przykładem.

Wczoraj otrzymałam wiadomość o nagrodzeniu naszej książki Dziki Chłopiec. Prawdziwe życie dzikusa z Aveyron.

Nasz Dzikus otrzymał to wyróżnienie w konkursie na Najlepszą Książkę dla Młodych Czytelników portalu granice.pl.  

Nagrodę przyznali nam czytelnicy. To ogromny zaszczyt i zobowiązanie. Przygotowujemy właśnie kolejne dwie premiery (jesień 2018). Mam nadzieję, że zostaną ciepło przyjęte.

Wydawanie książek, to ciekawe doświadczenie proponowania innym tego, co człowiek docenia i czym się fascynuje. Tak to właśnie działa w moim malutkim wydawnictwie. Cieszy mnie nagroda dla Dzikusa, bo to niezwykła opowieść o człowieczeństwie.

Dziś uśmiecham się serdecznie i podskakuję z radości. Mamaczyta nagrodzona!

 

 

 

 

 

 

 

Jedna odpowiedz

  1. Serdecznie gratuluję 🙂

Zostaw Komentarz