Wygraj książkę! Przytulankowy konkurs z Tulciem

Wszyscy kochamy swoje przytulanki, prawda? „Tulcio” to urocza historia o przygodach niezwykłej-zwykłej pluszowej zabawki. Jestem pewna, że wiele dzieci (i dorosłych) ma swoje ukochana pluszowe stworzonka. Opowiedzcie o nich i weźcie udział w konkursie Mamaczyta.pl. Do wygrania egzemplarz „Tulcia” Magdaleny Piotrowskiej.

Zasady konkursu są proste. Napiszcie jakąś historyjkę związaną z Waszą ukochaną przytulanką, albo z przytulanką Waszego dziecka. Uwaga! dzieci też moga brać udział w konkursie. Jestem pewna, że Wasze i Waszych dzieciaków misie, słoniki, tygryski, czy szczurki miałyby nam bardzo dużo do opowiedzenia. Dlatego pogadajcie z nimi i chwytajcie za pióra! Na autora najciekawszej historii czeka egzemplarz książeczki „Tulcio” autorstwa Magdaleny Piotrowskiej. Swoje prace przysyłajcie na dres kontakt@mamaczyta.pl do końca października.

Na koniec dwie ważne informacje:

 1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie Mamaczyta.pl na Facebooku 🙂 Fanpage znajdziecie tutaj http://www.facebook.com/mamaczyta
  W celu przyspieszenia identyfikacji, wraz z pracą konkursową wyślijcie do nas swój „facebookowy” nick.
 2. Uwaga! Nadesłanie  pracy konkursowej oznacza zapoznanie się i akceptację poniższego regulaminu.

REGULAMIN KONKURSU:

 1. Organizatorem konkursu jest Versset Małgorzata Gulgowska-Kowalska, ul. Wrzosowa 29 84-208, NIP 5842033305, REGON 192728184
 2. Konkurs rozpoczyna się 27 września 2012 roku o godzinie 00:01 i kończy 31 października 2012 godzinie 23:59.
 3. Uczestnik konkursu musi być autorem nadesłanego tekstu i posiadać prawa autorskie do niego.
 4. Prace konkursowe są zgłaszane do konkursu poprzez nadesłanie ich drogą mailową na adres kontakt@mamaczyta.pl
 5. Uczestnik konkursu może zgłosić dowolną liczbę, różnych prac konkursowych.
 6. Prace konkursowe zgłaszane na konkurs nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane.
 7. Wyboru najlepszej pracy konkursowej dokonuje redakcyjne jury w składzie: Małgorzata Gulgowska-Kowalska, Szymon Kowalski i Bartosz Kowalski.
 8. Jury wyłoni zwycięzcę pod warunkiem zgłoszenia do konkursu minimum trzech prac przez różnych autorów.
 9. Ogłoszenie wyników nastąpi do 10 listopada 2012.
 10. Zwycięskie opisy zostaną opublikowane na stronie http://www.mamaczyta.pl, linki do opisów zostaną umieszczone m.in na profilu Facebook serwisu Mamaczyta.pl oraz innych kanałach społecznościowych Mamaczyta.pl.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do redakcji i skrótów nadesłanych tekstów.
 12. Każda opublikowana praca zostanie podpisana imieniem i nazwiskiem autora (lub pseudonimem).
 13. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest „polubienie” strony Mamaczyta.pl na portalu Facebook. Strona fanpage’a http://www.facebook.com/mamaczyta
 14. Nagrodę główną w konkursie stanowi książka autorstwa Magdaleny Piotrowskiej „Tulcio”.
 15. Reklamacje dotyczące odbioru nagród lub innych elementów konkursu należy przesyłać w ciągu 14 dni od dnia stwierdzenia nieprawidłowości na adres organizatora. Reklamacje zgłoszone po tym terminie nie będą przez organizatora rozpatrywane.
 16. Nagrody zostaną wysłane przez organizatora konkursu na jego koszt, wysyłamy je tylko na terenie Polski. Nagrody przepadają w sytuacji podania przez uczestnika błędnych danych.
 17. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża tym samym zgodę na jego zasady oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych organizatora, a także na ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.
 18. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

.

2 myśli w temacie “Wygraj książkę! Przytulankowy konkurs z Tulciem”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s