Konkurs rysunkowy dla małych i dużych: „Otul wierszyk ilustracją”

Nierzadko ilustracja potrafi powiedzieć więcej niż tekst. Zwykle coś dopowiada, coś, co w tekście bywa trudno uchwytne. Ilustracja oplata tekst niezwykłym ciepłem. Dopiero w połączeniu z rysunkiem tekst nabiera rumieńców. Zgodzicie się z tym?

Mam dla was konkursowe zadanie rysunkowe. Wybierzcie jeden z napisanych przez mnie wierszyków dostępnych na stronie Mamaczyta.pl w dziale „Mama pisze” i zilustrujcie go.

Zadanie to zadaję zarówno dzieciom, jak i dorosłym. A może wspólnie sięgniecie po kredki, flamastry, czy papierowe wydzieranki i otulicie moje rymowanki ciepłem ilustracji? Liczę na was!

Jako nagrody czekają:

 • Zestaw Grand Prix dla małych i dużych, czyli album „Zbigniew Lengren” i książeczka „Gałgankowy skarb” autorstwa rysownika
 • Dwa Wyróżnienia w postaci albumów „Zbigniew Lengren”.

Swoje prace i przysyłajcie pocztą na adres:

Małgorzata Gulgowska-Kowalska
ul. Temidy 18
80-299 Gdańsk

Jeśli wolicie, możecie je także sfotografować lub zeskanować swoje dzieła, a potem przysłać je na  adres kontakt@mamaczyta.pl

Pamiętajcie, żeby napisać, którego wierszyka dotyczy ilustracja 🙂

Na Wasze rysunki czekam do 10 marca !

REGULAMIN KONKURSU:

 1. Organizatorem konkursu jest Versset Małgorzata Gulgowska-Kowalska, ul. Wrzosowa 29 84-208, NIP 5842033305, REGON 192728184
 2. Konkurs rozpoczyna się 28 stycznia 2013 roku o godzinie 00:01 i kończy 10 marca 2013 godzinie 23:59.
 3. Uczestnik konkursu musi być autorem nadesłanej ilustracji i posiadać prawa autorskie do niego.
 4. Prace konkursowe są zgłaszane do konkursu poprzez nadesłanie ich tradycyjna pocztą na adres: Małgorzata Gulgowska-Kowalska
  ul. Temidy 18
  80-299 Gdańsk
  lub drogą mailową na adres kontakt@mamaczyta.pl
 5. Uczestnik konkursu może zgłosić dowolną liczbę, różnych prac konkursowych.
 6. W konkursie biorą udział wyłącznie ilustracje do wierszy opublikowanych na stronie Mamaczyta.pl
 7. Praca konkursowa musi zostać opatrzona informacją o tym, którego wiersza dotyczy.
 8. Prace konkursowe zgłaszane na konkurs nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane.
 9. Wyboru najlepszej pracy konkursowej dokonuje redakcyjne jury w składzie: Małgorzata Gulgowska-Kowalska, Szymon Kowalski i Bartosz Kowalski.
 10. Jury wyłoni zwycięzcę pod warunkiem zgłoszenia do konkursu minimum trzech prac przez różnych autorów.
 11. Ogłoszenie wyników nastąpi do 25 marca 2013.
 12. Zwycięskie ilustracje zostaną opublikowane na stronie http://www.mamaczyta.pl, linki do opisów zostaną umieszczone m.in na profilu Facebook serwisu Mamaczyta.pl oraz innych kanałach społecznościowych Mamaczyta.pl.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do sfotografowania, zeskanowania i obróbki graficznej nadesłanych prac.
 14. Każda opublikowana praca zostanie podpisana imieniem i nazwiskiem autora (lub pseudonimem).
 15. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest „polubienie” strony Mamaczyta.pl na portalu Facebook. Strona fanpage’a http://www.facebook.com/mamaczyta
 16. Nagrodę główną w konkursie stanowi zestaw książek: album z rysunkami „Zbigniewa Lengrena” oraz „Gałgankowy skarb” Zbigniewa Lengrena. Przyznane zostaną także dwa wyróżnienia w postaci albumów „Zbigniew Lengren”.
 17. Reklamacje dotyczące odbioru nagród lub innych elementów konkursu należy przesyłać w ciągu 14 dni od dnia stwierdzenia nieprawidłowości na adres organizatora. Reklamacje zgłoszone po tym terminie nie będą przez organizatora rozpatrywane.
 18. Nagrody zostaną wysłane przez organizatora konkursu na jego koszt, wysyłamy je tylko na terenie Polski. Nagrody przepadają w sytuacji podania przez uczestnika błędnych danych.
 19. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża tym samym zgodę na jego zasady oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych organizatora, a także na ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.
 20. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s