Audiobooki dla Hospicjum

Święta to czas prezentów. Wiecie jak miło jest zostać obdarowanym, prawda? Najwyższy czas przekonać się jak cudownie jest obdarowywać innych. Szczególnie, jeśli swoim podarunkiem można rozpromienić buzie dzieci z Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Zachęcamy do włączenia się w naszą akcję i podarowania audiobooków dla dziećmi z Pomorskiego Hospicjum Dziecięcego i ich rodzeństwa.

Wybierz taką książkę w wersji audio, która podoba się Tobie i Twojemu dziecku. Masz duży wybór, podopieczni hospicjum to zarówno małe dzieci, dla których odpowiednie będą kołysanki i wierszyki, i przedszkolaki kochające Kubusia Puchatka, Mikołajka i Pippi Pończoszankę, i te słuchające opowieści o Hani Humorek, Hobbicie, Harrym Potterze. Jest też najstarszych podopiecznych, miłośników literatury młodzieżowej a nawet sensacyjnej.

Swoim upominkiem nie tylko sprawisz im wielką frajdę, ale także masz szansę „zarażenia” dzieciaków z hospicjum swoim wyborem literatury.

Spytacie zapewne: dlaczego audiobooki? Podopieczni hospicjum uwielbiają książki. Często ciężko im czytać, dlatego to właśnie audiobooki umożliwiają chorym dzieciom odkrywać literaturę. Poza tym, audiobooki to nie tylko upominki dla podopiecznych hospicjum, ale także dla rodzeństwa, a nawet całych rodzin, które mogą wspólnie zasiąść do słuchania książek.

Wszystkich małych i dużych Mikołajów zachęcamy: włączcie się do naszej akcji!

Na audiobooki czekamy do 15 grudnia 2013.

Nasz adres: Mamaczyta, ul. Temidy 18, 80-299 Gdańsk.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s