Wielka księga przygód Basi­

Choć sami mamy bogata kolekcję „odcinkową”, w prezencie zawsze kupujemy „Wielkie księgi”. Wiem jak jest z czytaniem Basi – przeczytasz jedną historię i już chcesz następną. „Basia. Wielka księga przygód” mieści ich w sobie aż siedem.

Dla nas „Wielkie księgi” są uzupełnieniem kolekcji. Niektóre z opowiadań mamy już w swoich zbiorach, ale to nam nie przeszkadza. „Wielka księga” jest bardziej kieszonkowa i można ją zabrać w każdą podróż.

W drugim tomie basinych przygód poczytacie o pierwszym spotkaniu Basi z Titim, kolegą z Haiti, o jej oswajaniu opiekunki, o szalonym gotowaniu, o podróży i o biwaku. Jest też o przeżyciach z alergią i rodzinnej wyprawie na plac zabaw. Widzicie ile się tutaj dzieje? Jak to u Basi!

Nie ma co się zastanawiać, trzeba kolekcjonować. Jestem pewna, że książki o „Basi” staną się w przyszłości taką książkową kolekcją z lat dziecinnych moich dzieci. Te historie są tak prawdziwe i naturalnie piękne, że nigdy się nie zestarzeją.

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin – Basiu! Czekamy na kolejne Twoje przygody. Miejsce na półce zawsze się dla Ciebie znajdzie.

Basia. Wielka księga przygód 2
Autor: Zofia Stanecka
Ilustracje: Marianna Oklejak
Wydawnictwo Egmont, 2014

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s