„Przygody Euzebiusza” do posłuchania. Uwaga Konkurs!

Fani „Scen z życia smoków” będą zadowoleni. Szczególnie ci zmotoryzowani. Po pierwsze dlatego, że niedawno ukazała się kolejna pozycja autorstwa Beaty Krupskiej. Po drugie dlatego, że ukazała się ona w formie audiobooka (w sam raz dla zmotoryzowanych, podróżujących, audiobooko-słuchających). My pochłonęliśmy „Przygody Euzebiusza” kursując w tą i z powrotem do szkoły, załapując się na pół rozdziału w każdą stronę. W sam raz, żeby dobrze rozpocząć szkolny dzień i jeszcze lepiej, żeby go dobrze zakończyć. Ale do rzeczy…

Przygody Euzebiusza to opowieść o… przygodach Euzebiusza. O Euzebiuszu można powiedzieć tyle, że jest jedynym na świecie Euzebiuszem i że pojawił się w na tym świecie dzięki Sroce, która zostawia go po liściem łopianu. Właśnie stąd Euzebiusz wybiera się w swoją życiową drogę pełną przygód.

Euzebiusz spotyka gąsienicę, lisa, koguta, kreta, zająca, niedźwiedzia. Każde spotkanie uczy go czegoś nowego o świecie, a także uczy świat czegoś nowego o Euzebiuszu.

Krupska opowiada o Euzebiuszu we właściwy sobie sposób, z przymrużeniem oka, z nutką magii i nierzeczywistości. Interpretacja czytającego „Przygody..” Janusza Zadury pozwala doskonale wczuć się w klimat opowieści, czy to w drodze do szkoły, czy z powrotem, czy w zupełnie innej podróży. Opowieść bez ograniczeń wiekowych.

Uwaga Konkurs! Dzięki Bibliotece Akustycznej możemy rozdać 5 egzemplarzy audiobooka. Wszystkich chętnych do odebrania nagrody zapraszamy na naszego fanpage’a na Facebooku. Wystarczy napisać, dlaczego chcielibyście otrzymać „Przygody Euzebiusza”. My wybierzemy 5 najciekawszych odpowiedzi.

Przygody Euzebiusza
Tekst: Beata Krupska
Czyta: Janusz Zadura
Biblioteka Akustyczna, 2015

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s