„Dzieci z Bullerbyn” najlepsze na wakacje

Mam to jeszcze przed oczami: trzy lata temu Średni zaczytywał się klasykiem od Astrid Lindgren siedząc na chorwackiej plaży. W tym roku Najmłodsza dzierży w dłoni” Dzieci z Bullerbyn” wędrując po górskich ścieżkach Dolomitów. Każde z nich, choć tak od siebie różne, z całego serca pokochało kolegów ze szwedzkiej wioski.

Pamiętam jak Średni, marzył o wyprawie na raki. Teraz Najmłodsza chce swojego, własnego pasa. Obydwoje tęsknią de facto za tym samym. Za prostym, sielskim życiem w zgodzie z naturą.

Nie będę rozpisywać się o książce. Bardziej zależy mi na zapamiętaniu tej chwili i po raz kolejny przypomnienie wszystkim, którzy tutaj zajrzą, że „Dzieci z Bullerbyn” powinny trafić w dziecięce ręce jak najwcześniej.

Nie traćcie ani chwili! Nawet jeśli wydaje Wam się, że „takiej grubej książki moje dziecko nie przeczyta” – sprawdźcie, czy się nie mylicie. A jest duża szansa, że tak właśnie jest.

„Dzieci z Bullerbyn” łapią dzieciaki w pułapkę, z której nie chce się uciekać. Jestem pewna, że po pierwszym razie i Wasz młody czytelnik, i Wy sami wybierzecie się do szwedzkiej wioski jeszcze nie raz.

Ja biorę się za lekturę 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s