Świerszczykowy Klub Książkowy otwiera swoje podwoje

Uwaga, uwaga! „Świerszczyk” ma pomysł. To akurat nikogo nie powinno dziwić, bo „Świerszczyk” nie od dziś ma pomysły i do tego wyśmienite. Jednak tym razem to coś zupełnie wyjątkowego: Świerszczykowy Klub Książkowy. Chyba nic nie może być bliższe sercu Mamaczyta.pl.  Dlatego wszem i wobec ogłaszamy, że z całego serca popieramy i będziemy na bieżąco informować o klubowych działaniach. Dzisiaj część pierwsza, w której przedstawimy ideę i zaprosimy dzieci (oraz rodziców) na wielką czytelniczą przygodę. Zapraszamy!

Świerszczykowy Klub Książkowy to projekt, w ramach którego chcemy zachęcać dzieci (i ich rodziców) do zanurzenia się w świecie literatury. W czasopiśmie pojawią się poświęcona temu tematowi rubryka oraz kartonowa wszywka z obrazkami do Kwadratowej Gry Baśniowej. W kolejnych numerach „Świerszczyka” młodzi czytelnicy poza grą znajdą też Kwadratową Grę Powieściową oraz najróżniejsze naklejki i medale, nagradzające czytelnicze sukcesy.

Jak widzicie to nie byle jaki tam klubik, ale KLUB z prawdziwego zdarzenia. Nie bójmy się słowa: „prestiżowy”. Dlatego bez zastanowienia śpieszcie po czasopismo do kiosków i „empików”, a najlepiej na stronę www.swierszczyk.pl, żeby wykupić prenumeratę.

Oto przedsmak tego co czeka was w Klubie:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s