Współpraca i reklama

Recenzje

Zapraszamy wydawnictwa i autorów do przesyłania książek do recenzji. My, czytające mamy i nasze czytające dzieciaki pochłaniamy książki pasjami i z radością przyjmiemy pod nasz dach lektury, które chcielibyście zaprezentować światu.

W sprawie recenzji prosimy o kontakt. Można też przesłać książki bezpośrednio na nasz adres:

Mamaczyta.pl
ul. Temidy 18
80-299 Gdańsk

Wszystkich oczekujących na recenzję na łamach Mamaczyta.pl prosimy o cierpliwość. Blog to nasze hobby, które musimy dzielić z innymi, domowo-pracowymi obowiązkami. Tymczasem, czeka tyle cudownych książek do przeczytania…

Ważne!
Publikujemy tylko recenzje książek, które naszym zdaniem są warte lektury.

 

Konkursy dla czytelników

Doskonałym sposobem na reklamę jest organizacja konkursów dla czytelników. W zamian za nagrody, chętnie zorganizujemy konkurs promujący wartościową literaturę dziecięca. Czekamy na Państwa pomysły, choć i nam ich nie brakuje! Oto konkursy, które zorganizowałyśmy do tej pory.

Reklama

Blog Mamaczyta.pl przez kilka lat swojego istnienia dorobił się pokaźnego grona stałych czytelników. Ogromnie nas to cieszy! Zaglądają do nas głównie mamy (co rozumie się samo przez się).

Jakiś czas temu podjęłyśmy ważną decyzję i postanowiłyśmy udostępnić na naszym blogu powierzchnię reklamową. W końcu z czegoś trzeba to nasze „internetowe dziecko” utrzymać.

Zależy nam na tym, by zasady współpracy reklamowej były jak najbardziej przejrzyste i jesteśmy przekonane, że Mamaczyta.pl jest świetnym miejscem do promocji produktów i usług, z których mogą zechcieć korzystać mamy. I to nie byle jakie mamy – mamy, które czytają swoim dzieciom książki, co czyni je osobami zupełnie wyjątkowymi.

Jakie formy reklamy proponujemy?

Banery

Banery reklamowe przyjmujemy w rozmiarach:

  • 300×250 px
  • 300×125 px

Banery zamieszczane są w bocznych szpaltach blogu i są widoczne na stronie głównej oraz wszystkich podstronach.

Koszt:

  • Baner  300 x 250 piks – 200 zł/mies. netto
  • Baner  300 x 125 piks – 150 zł/mies. netto

Istnieje możliwość wykonania przez nas banneru reklamowego – cena do ustalenia.

Tekst sponsorowany

Objętość tekstu sponsorowanego zależy od zapotrzebowania reklamodawcy. Klient może także umieścić w tekście grafikę – to jednak ustalamy indywidualnie. Każdy tekst sponsorowany zawsze opisany jest jako „notka sponsorowana”.

Zamieszczamy gotowe teksty sponsorowane przygotowane przez reklamodawcę lub piszemy teksty na zlecenie. Tekst sponsorowany może zawierać link do wskazanego przez reklamodawcę serwisu i nie jest usuwany z zasobów blogu.

Koszt:

  • Koszt publikacji tekstu sponsorowanego zależy od jego długości i zawartości (np. liczby grafik etc) i zaczyna się od 250 zł netto.
  • Tekst reklamowy pisany na zlecenie – 400 zł netto

 

Czy tematyka reklam musi być zgodna z tematyką bloga?

W przypadku banerów reklamowych tematyka nie musi dotyczyć stricte tematyki bloga. W końcu czytające mamy interesują się wieloma rzeczami i nasze łamy z powodzeniem mogą posłużyć do promocji wycieczek, czy produktów spożywczych.

Natomiast teksty sponsorowane powinny być związane z tematyką naszej strony. Trudno wyobrazić sobie wśród naszych recenzji powiedzmy tekst o najnowszej odżywce do włosów. Z powodzeniem może to być jednak tekst o imprezie kulturalnej, wydarzeniu, czy nowej serii wydawniczej.

 

Zapraszamy do współpracy!